Erotická masáž pro ženy

Erotické masáže nejsou potěšením určeným pouze pro muže. Uvolnění a rozkoš v našem salonu si stejně tak mohou dopřát i ženy. I ony nesou na svých bedrech zátěž všedního života. Práce, péče o rodinu, domácnost, intenzivní vypětí, stres a starosti. To vše si vybírá svou daň na těle a mysli moderní ženy. A relaxace spojená s trochou fyzického potěšení je dokonalým nástrojem, jak se napětí zbavit.

Nebo možná jen chcete do hloubky prozkoumat svou vlastní sexualitu a porozumět více svému tělu. Možná si přejete zvýšit své libido, či se zbavit komplexů a mentálních bloků spojených s tělem a sexualitou. Nebo si chcete splnit tajná přání a fantazie. A nebo se zkrátka jen chcete oddat smyslným dotekům šikovného maséra či masérky, nechat se hýčkat a dovést až na samý vrchol blaha. Vše je možné a záleží pouze na Vás, co hledáte a jak bude Vaše erotická masáž vypadat.

Zažijte pocit, kdy Vám někdo skutečně naslouchá, vnímá Vaše touhy a udělá vše proto, aby Vám je pomohl splnit. U nás jste vy středem veškeré pozornosti a prvotřídní péče. Při správném naladění a souznění s masérem není vyloučeno ani dosažení tzv. celo-tělního orgasmu.

Rozsah a zaměření masáže jsou vždy předem prodiskutovány a dohodnuty tak, aby vyhověli Vašim požadavkům.

Interiér