Lingam masáž

Lingam masáž vychází z východního umění tradice Kámasútra. Lingam ve staro-indickém jazyce sanskrt znamená penis. Z toho je zřejmé, jaké je zaměření tohoto druhu masáže. Šikovné ruce našich masérek se budou soustředit především na oblast pánve a penisu. Budou se tak věnovat těm nejintimnějším erotogenním zónám mužského těla. Jemné doteky se budou střídat s intenzivním drážděním. Zažijete nekonečné vzrušení, oddalování orgasmu až za hranici toho, co jste dosud považovali za možné. Sexuální energie lingamu bude proudit celým Vaším tělem a poskytovat Vám nevídanou rozkoš a sílu. A na závěr se Vám dostane silného a slastného vyvrcholení, pro které se budete chtít vracet.

Práce se sexuální energií v rukou zkušené profesionálky je zážitkem, který se Vám otiskne do paměti. Odejdete uspokojeni a nabiti novým elánem do dalších dnů.

Lingam masáž navíc může mít i zajímavý terapeutický účinek v případě, že občas trpíte problémy s erekcí. Logicky totiž vede k intenzivnímu prokrvení penisu, což může přispět ke zmírnění obtíží.

Masáž penisu je také na přání možné kombinovat s masáží prostaty. Touto kombinací dosáhnete skutečně ultimátního zážitku a zažijte to nejintenzivnější vyvrcholení, jaké si lze vůbec představit. Při správném naladění mysli nelze vyloučit ani možnost tzv. celo-tělního orgasmu.

Zvláštní potěšení v našem BDSM POKOJI

Ukázat více

Možnost pronájmu