Masáž prostaty

Masáž prostaty je speciální procedurou, která zcela jistě není pro každého. K jejímu pochopení a docenění je totiž nutné mít alespoň minimální znalosti lidské anatomie a biologických specifik obou pohlaví. Masáž prostaty je v podstatě masáží vnitřního orgánu. Proto je třeba být připraven na „průnik“ prsty masérky skrze anální otvor. Jinak nelze efektivní masáž prostaty provést.

Tato praktika tak nemusí být některým mužům příjemná a již pomyšlení na ni vede k okamžitému a razantnímu odmítnutí. Zpravidla je však důvodem spíše mentální blok a zakořeněné vnímání anální penetrace jako něčeho zcela nepatřičného pro heterosexuální muže. Máte-li to štěstí, že podobným blokem netrpíte, nebo jste schopen ho překonat, odměnou Vám budou zcela nové a unikátní pocity, které lze jen těžko srovnat s něčím jiným.

Masáž prostaty může být nejen příjemná, ale má navíc i blahodárné účinky na její zdraví a udržení správné funkce i do vyššího věku, kdy u části mužů dochází ke zhoršení jejích fyziologických funkcí.

Z praktického hlediska je vhodné se na masáž prostaty odpovídajícím způsobem připravit. Doporučujeme se předem dobře vyprázdnit a aplikovat klystýr.

Zvláštní potěšení v našem BDSM POKOJI

Ukázat více

Možnost pronájmu