Erotické masáže v Praze Erotické masáže v Praze

Erotické masáže v Praze

Václavské nám. 68, 110 00 Nové Město, Prague

Open - NONSTOP

icon-1

Erotický salon v centru Prahy

icon-2

Certifikované masérky zaručují absolutní diskrétnost

icon-3

Nealkoholické nápoje v ceně masáže

Potřebujete „vypnout“, doplnit drahocennou energii, zbavit se stresu všedního dne a dopřát tělu i mysli intenzivní relaxaci? Jste přesně tam, kde máte být.

Naše erotická masáž je nejžádajnější relaxační terapií a vyhledávanějsí v Praze. Choreografie je speciálně navržena pro dosazení nejvyšší úrovně relaxace a erotiky a zahrnuje celou řadu nahých erotických masážních prvků, všechno navrženo tak aby podněcovaly stimulovaly erotogenní oblasti k hranici erotické nadvlády.   

Přijďte se uvolnit.

Zvláštní potěšení v našem BDSM POKOJI

Ukázat více

Možnost pronájmu

Darujte potěšení v salonu Opium

Erotickou masáž v našem salonu lze zakoupit i v podobě poukazu, kterým pak můžete obdarovat své přátele, kolegy v práci či někoho blízkého. Volba je jen na Vás. Překvapte originálním dárkem a pošlete jedinečné potěšení dál.

Koupit poukaz

Proč si vybrat erotickou masáž v našem salonu?

Erotická masáž byla po staletí užívána civilizacemi na Středním a Dálném východě. Nyní se tento druh masáže těší oblibě po celém světě a je uznávána jako speciální druh relaxace, stejně jako podpůrná léčba různých tělesných a duševních onemocnění. Erotická masáž má všechny výhody terapeutické masáže. Ovšem nabízí i něco navíc. Naše masérky jsou profesionálky, které Vám svou péčí vykouzlí úsměv na tváři. Jakmile jednou zažijete blaženost erotické masáže, budete ji chtít stále znovu.