Klasická erotická masáž pro muže

Ať už pracujete fyzicky, či mentálně, po náročném dni je potřeba umět i správně odpočívat. A jedním z nejlepších způsobů jak uvolnit tělo i mysl je právě klasická erotická masáž v našem salonu.

Jedná se o velmi účinnou a příjemnou metodu, která kombinuje prvky klasické svalové relaxační masáže s masáží penisu a erotogenních zón. Šikovná masérka Vám nejprve navodí pomocí masáže celého těla stav totální relaxace a příjemného uvolnění. Následně se začne věnovat Vašim intimním partiím.

Není podstatné kolik Vám je let. Můžete být nezkušený mladík, který chce prostřednictvím erotické masáže zažít něco zcela nového a dosud nepoznaného, nebo léty ostřílený matador toužícím po intimním kontaktu s krásnou ženou. Takový zážitek Vám vždy zvedne náladu a pomůže posílit i Vaše sebevědomí.

Prozkoumejte zákoutí vlastní sexuality v příjemném soukromí našich pokojů.

Součástí erotické masáže nejsou sexuální služby typu orálního, vaginálního či análního sexu. Masérka Vás ovšem může přivést k vyvrcholení rukou.

Erotická masáž ovšem není jen pouhou honbou za orgasmem. Jedná se o celkový prožitek a navození hluboce relaxovaného stavu mysli.

Interiér

Zvláštní potěšení v našem BDSM POKOJI

Ukázat více

Možnost pronájmu