Gay masáž

Naše erotické masáže nejsou vyhrazeny pouze pro heterosexuální muže a ženy. Exkluzivní služby nabízíme i pro homosexuálně orientované klienty. Zažijte jedinečné uvolnění a citlivé doteky našich profesionálních masérů.

Cílem masáže není přivést klienta co nejrychleji k orgasmu, ale navodit hluboce relaxovaný stav, při kterém dojde k maximálnímu uvolnění těla i mysli. Obvykle následuje postupné stupňování vzrušení a oddalování samotného vyvrcholení. Právě tímto způsobem je výsledný orgasmus, má-li k němu dojít, nejsilnější a nejvíce uspokojivý. Jedná se o velice příjemný způsob, jak lépe poznat vlastní tělo a uvést ho v harmonii s Vaší myslí.

Průběh a způsob zakončení masáže se vždy odvíjí od individuálního přání klienta. Ať už toužíte spíše po hlazení, mazlení, jemném dotyku po celém těle, hluboké relaxaci a duchovním spojení s masérem, nebo naopak chcete intenzivnější dráždění erotogenních zón, včetně penisu (masáž Lingamu), jsme připraveni Vám vyhovět. Máte možnost si s masérem předem promluvit a sdělit mu své představy a požadavky. Celá procedura Vám bude přizpůsobena na míru. Je tak například možné zahrnout i speciální techniku masáže prostaty.

Součástí masáže není orální ani anální sex s masérem. K vyvrcholení Vás přivede pomocí rukou, nebo k němu může dojít samovolně v průběhu masáže.

Zvláštní potěšení v našem BDSM POKOJI

Ukázat více

Možnost pronájmu