Tantrická masáž

Tantra již dávno není neznámým fenoménem i mimo oblast svého původu, kterým je Indie. Tantrická masáž je typická celostním přístupem k lidskému tělu a jeho sexualitě. Nezaměřuje se pouze na konkrétní partie, nebo snad jen na erotogenní zóny. Podstatou je celostní, holistický přístup. Součástí tantrické masáže je i řízená práce s dechem a tokem tělesných energií. Pomocí těchto technik je navozena hluboká relaxace a rovnováha těla a mysli.

Součástí tantrického přístupu je také masáž intimních partií. Masáž lingamu (penisu), stejně jako masáž joni (vagíny) si lze v našem salonu dopřát i samostatně. Ovšem jako součást celkové tantrické masáže teprve nebývá svého skutečného významu v plném rozsahu. Nejde pouze o to, dovést klienta co nejrychleji k vyvrcholení, nýbrž o to rozproudit a posílit přirozenou sexuální a životní energii. Vyvrcholení na závěr masáže je možné, ovšem není nutnou podmínkou.

Vaše tělo je chrám a všechny jeho součásti si zaslouží náležitou pozornost a péči. Tantrická masáž je rituální oslavou právě takového přístupu.

Interiér

Zvláštní potěšení v našem BDSM POKOJI

Ukázat více

Možnost pronájmu